Svarbios naujienos Monero kasėjams!

0

Monero kūrėjai pranešė, kad siekdami apsisaugoti nuo ASIC (specializuoti įrenginiai skirti kriptovaliutų kasimui, angl. Application-specific integrated circuit) įrenginių, nuo 2018-04-06 modifikuoja PoW (angl. Proof Of Work) CryptoNight algoritmą. Šis pokytis skirtas išlaikyti Monero valiutą pilnai decentralizuotą, tai yra nesuteikiant galimybės keliems rinkos dalyviams valdyti visą Monero tinklą.

Veiksmai kurių privalu imtis Monero kasėjams

Privaloma sekti savo kasyklų (angl. pool) nurodymus ir atsinaujinti/pasikeisti programinę įrangą su kuria yra kasama. Taip pat, kai kuriose kasyklose keičiasi pool adresai, kurie privalo būti įvedami į programas. Būtinai susipažinkite su kasyklų paruoštomis instrukcijomis, kadangi nieko nedarant, tikėtina, kasimas tiesiog sustos!

Tikėtinos galimybės

Kadangi visiems reikia atsinaujinti programinę įrangą yra tikimybė, jog bent jau laikinai sumažės kasėjų skaičius, ko pasekoje – kiekvienas kasantis gali tikėtis iškasti daugiau valiutos vienetų. Čia labiau mūsų spėjimas, tačiau tai tik dar kartą įrodo, jog reikia nedelsti ir kuo greičiau susitvarkyti programinę įrangą!

Pilną Monero paruoštą pranešimą skaitykite čia.

PALIKTI KOMENTARĄ

Įrakytike komentarą
Įveskite savo vardą