6 kriptovaliutos turinčios itin didelius pikus

0

Yra ne viena taisyklė ir ne viena taktika padedanti sėkmingai investuoti kriptovaliutų rinkoje. Visų pirmą investuotojas turėtų nuspręsti kokios grąžos ir per kokį laiką jis siekia, taip pat šis turėtų suprasti, kad atitinkamai teks pasirinkti ir riziką. Tai yra, jei siekiama greitos grąžos su +100 procentų kilimu per savaitę, tuomet rizikuojama ir panašiu kritimu. Kitu atveju jei siekiama maždaug 10 procentų kilimo per savaitė  – rizika kritimo taip pat dažnu atveju yra panaši. Pastarojo geras pavyzdys yra Bitcoin (BTC), tačiau šiandien ne apie jį, o apie pirmą kategoriją – rizikingas, bet turinčias didelius pikus kriptovaliutas.

Einsteinium (EMC2)

Ši kriptovaliuta savo piką išgyvena būtent šiuo metu – nuo lapkričio 23 dienos ji pakilo 4 kartus! Šiemet jau buvo bent trys-keturi kartai kai valiuta per savaitę padvigubėjo ar net patrigubėjo, tačiau po to sekė atitinkamai kritimai.

Einsteinium-grafikas
Einsteinium (EMC2) grafikas

Breakout Stake (BRX)

Ši kriptovaliuta 2017 metų liepos mėnesį per kelias dienas paaugo penkis kartus, tiesa, po kelių dienų nukrito atitinkamai maždaug keturis. Per 2017 metus buvo ne vienas kartas kai kriptovaliuta padvigubėjo ar patrigubėjo per pakankamai trumpą laiką, tačiau vėlgi aukštesniame lygyje jai ilgai užsibūti nesisekė. Šiuo metu ji išgyvena gan ramų laikotarpį, tačiau žinant BRX tendencijas verta ją kiek pastebėti.

Breakout-Stake-grafikas
Breakout Stake (BRX) grafikas

Vtorrent (VTR)

4-5 kartus per labai trumpą laiką pašokantys pikai, paskutinis visai neseniai – spalio mėnesį. Į šią kriptovaliutą taip pat verta atkreipti dėmesį, tačiau svarbu paminėti, kad kritimai po pakilimų kartais būna labai negailestingi – 3-4 kartus pakilus valiutai, ji gali nukristi ir 5 kartus, todėl investavus į ją derėtų „pabudėti“.

Vtorrent-grafikas
Vtorrent (VTR) grafikas

Aeon (AEON)

AEON – Monero fork’as – kiek stabilesnė kriptovaliuta, kuri galbūt ir nepaauga 4-5 kartus, tačiau taip pat gali nustebinti pakankamai greitu šuoliu – 2-3 kartus. Kas svarbiausia – ji turi pakankamai aiškias „grindis“ nuo kurių prasideda pikai ir ties kur sustoja kritimas po jų. Paskutinis pikas buvo spalio mėnesį, o žvelgiant į grafiko tendencijas (kas 2 mėnesius pakilimai), kitą galima prognozuoti gruodžio mėnesį.

AEON-grafikas
Aeon (AEON) grafikas

Potcoin (POT)

Kriptovaliuta kurioje pikas vyksta būtent šiuo metu, tačiau dar nėra aišku kiek jis truks. Nuo kovo mėnesio POT pikai kartojosi maždaug kas mėnesį ir jie turėjo pakankamai stabilias „lubas“ ir „grindis“, tačiau nuo rugpjūčio mėnesio sekė gan stabilus kritimas žemyn, todėl šiuo metu vykstantis pikas yra sunkiai prognozuojamas.

Potcoin-grafikas
Potcoin (POT) grafikas

TrustPlus (TRUST)

Ši kriptovaliuta yra viena aktyviausių kalbant apie pikus šį rudenį, vienas jų vyksta būtent dabar. Ji turi pakankamai aiškias tendencijas – „lubas“ ir „grindis“, o pikai pasikartoja maždaug kas 2-3 savaites.

TrustPlus-grafikas
TrustPlus (TRUST) grafikas

Dideli pikai – didelė rizika

Nepamirškite, kad viskas yra susiję – jei žaidžiate agresyviai, atitinkamai ir rizikuojate. Taigi, jei norite stabilaus augimo ir galvojate apie long-run investavimą, tuomet galbūt reikėtų pagalvoti apie kitas valiutas, tokias kaip BTC ar ETH. Aukščiau paminėtos valiutos yra short-run žaidimas, kuris gali būti labai sėkmingas, tačiau ne laiku įžengus – labai skausmingas. Sėkmės!

PALIKTI KOMENTARĄ

Įrakytike komentarą
Įveskite savo vardą