Naujos valiutos 15-tuke

0

Prieš kelias savaites prasidėjęs rinkos atsigavimas, panašu, tęsiasi ir toliau. Tiesa, jei dar prieš savaitę buvo galima investuoti, ko gero, į bet kurią valiutą esančią pirmame 50-tuke ir tikėtis prieaugio, šiuo metu situacija kiek keičiasi.

Pirmo 15- tuko pagal rinkos vertę savaitinis augimas išlieka teigiamas (išskyrus Ripple (XRP)), tačiau prieaugiai yra labai skirtingi ir svyruoja nuo 1,15 % (USDT) iki 77,21 % (EOS). Tai, ko gero, parodo kelis dalykus: investuojant jau reikia pasitelkti analizę ir neverta tikėtis garantuotos sėkmės metant lėšas bet kur; į pirmą 15-tuką įsiveržė nemažai spekuliatyvių/ pakankamai naujų valiutų, kurios geba smarkiai pakilti į viršų per labai trumpą laiką (tai daugiau buvo įprasta antro-trečio 15-tuko valiutoms).

Naujos valiutos pirmame 15-tuke

Senieji kripto vilkai, ar galite patikėti, kad tokios valiutos kaip Dogecoin (DOGE) yra 40 vietoje, Siacoin (SC) –  28 vietoje, Bytecoin (BCN) – 27 vietoje, Ethereum Classic (ETC) – 16 vietoje, Monero (XMR) – 12 vietoje? Visas jas iš pirmo dešimtuko paskutiniu metu išstūmė kitos valiutos – EOS, IOTA, TRON ir pan.

Pirmas 15-tukas week 17
Pirmas 15-tukas week 17

Šis pokytis gali reikšti, kad vis daugiau investuotojų imasi spekuliatyvios taktikos arba kitaip short-run investavimo. Pastarieji investuoja į pakankamai pigias valiutas, kurioms atitinkamai bet kokios papildomos investicijos yra ženklus postūmis į viršų. Pavyzdžiui vieną EOS valiutos vienetą prieš kelias savaites galėjote įsigyti vos už 5 €, o šiandien parduoti už 15 €.

EOS week 17
EOS grafikas (mėnuo)
EOS info 04-28
EOS info 04-28

Palyginimui senosios valiutos ETH (Ethereum) augimas per paskutines savaites taip pat buvo įspūdingas ,tačiau pastaroji „viso labo“ pakilo nuo 341 € iki 560 €, kas aišku nėra blogas rezultatas. Tačiau tai nėra x3 kaip EOS atveju.

ETH week 17
Ethereum grafikas (mėnuo)
ETH info 04-28
ETH info 04-28

Šios tendencijos rodo, kad rinkoje esama nemažai spekuliatyvių veiksnių, o patys investuotojai tarsi bando kuo greičiau susigrąžinti metų pradžioje prarastą kapitalą. Tokiu būdu į pirmą 15-tuką ir užaugusia rinkos verte pateko aukščiau paminėtos valiutos. Turėkite omenyje, kad tai kiek keičia ligi šiol buvusias žaidimo taisykles, kai kapitalo permetimas į pirmą 15- tuką buvo laikomas pakankamai saugia investicija.

PALIKTI KOMENTARĄ

Įrakytike komentarą
Įveskite savo vardą