Revolut vertė viršijo 1 milijardą dolerių

0

Mums puikiai pažįstamas fin-tech startuolis Revolut toliau drebina tradicinės bankininkystės pamatus. Oficialiai Jungtinėje Karalystėje registruota kompanija balandžio 26 dieną pranešė, kad per round C (3 pakopos investicijų pritraukimą) pritraukė $250 milijonų, o tai bendrą kompanijos vertę ūgtelėjo iki $1,7 milijardų.

Toks pasiekimas fin-tech kompanijai yra milžiniškas postūmis į priekį, nes atsidūrimas “milijardo klube” leis gerokai labiau atkreipti į save dėmesį.

Revolut – draugiškas kriptovaliutoms

Revolut kūrėjai
Revolut kūrėjai

Praėjusių metų pabaigoje Revolut pranešė apie sisteminius papildymus, kurie suteikė teisę paslaugos naudotojams vykdyti transakcijas pasitelkiant kriptovaliutas. Kaip atsiskaitymo priemonę jie pridėjo šias valiutas: Bitcoin (BTC), Litcoin (LTC) bei Ethereum (ETH), greitu metu bus prijungtos ir: Ripple (XRP) bei Bitcoin Cash (BCH).

Revolut „svoris“ jau daro nemažą įtaką pačioms valiutoms, tai yra, kiekvienai kriptovaliutai, norint išlikti ir kilti, svarbu turėti praktinį realizavimo būdą – būti ne vien prekybiniu vienetu biržoje, tačiau ir būti atsiskaitymo priemone kasdieninėse paslaugose. Būtent kooperacija su Revolut padeda užtikrinti pastaruosius siekius.

Kitos naujienos iš Revolut

Kompanija taip pat pranešė, kad greitu metu pristatys atnaujinimus susijusius su bankine kortele „Revolut Platinum“ bei su investavimo platforma  „Revolut Wealth“. Taip pat artimiausiu metu kompanija vykdys aktyvią plėtrą į Jungtines Amerikos Valstijas, Kanadą, Singapūrą, Honkongą, Australiją, Naująją Zelandiją.

Revolut logotipas
Revolut logotipas

Džiugu, kad prie šio startuolio (jei jį dar galima taip vadinti) sėkmės prisidėjo ir Lietuvos Bankas bei visi Lietuvos vartotojai, turintys Revolut programėlę ar/ ir kortelę.

Daugiau apie Revolut jų oficialiame puslapyje.

PALIKTI KOMENTARĄ

Įrakytike komentarą
Įveskite savo vardą