Piratų puslapis testuoja Monero kasimą

0

Visiems gerai žinomas torrent puslapis – „The Pirate Bay“ greitu metu gali atsisakyti reklamos. Prieš kelias dienas pastebėta, o dabar jau ir patys kūrėjai patvirtino, kad testuoja naują pajamų šaltinį – lankytojų kompiuteriuose kasa Monero valiutą. Tai, pasak kūrėjų, ateityje gali visiškai pakeisti reklamas.

Monero kasimas – ne savo noru

Maždaug prieš keturis metus, daugelis papuliariųjų torrent puslapių įsidiegė galimybę juos paremti Bitcoin’u. Tuo tarpu The Pirate Bay buvo vienas iš pirmųjų, kuris ir dabar siūlo tokią galimybę. Tačiau prieš kelias dienas buvo žengta dar toliau – įėjus į jų puslapį, naudojant Javascript biblioteką ir vartotojo procesorių, jie pradėjo kasti (angl. mining) Monero valiutą. Lankytojai iš karto pastebėjo pakilusį procesoriaus naudojimą.

Monero logotipas
Monero logotipas

Tai visiškai nauja pinigų uždirbimo schema internete, todėl ateityje, gali būti, kad nebematysime reklamų – vietoj to – atiduosime savo kompiuterio skaičiavimo galią. Taigi, būkite atidūs ir stebėkite ar niekas nenori Jumis pasinaudoti! Kad tai daryti būtų papraščiau – įsidiekite Chrome papildinį „No Coin“ – tai lyg „Ad Blocker“ – tik prieš minerius.

Jau geriau pradėkite kasti Monero valiutą patys!

Šaltinis: The Pirate Bay pranešimas.

PALIKTI KOMENTARĄ

Įrakytike komentarą
Įveskite savo vardą