Pietų Korėja meta gelbėjimosi ratą Litecoin

0

Pagrindinė Pietų Korėjos valiutos keitykla Coinone 2017 metų lapkričio pradžioje į savo „krepšelį“ įtraukė penktą pagal rinkos vertę valiutą Litecoin. Per pirmas 24 valandas keitykloje kriptovaliuta buvo prekiauta už daugiau nei 3.2 milijonus dolerių. Gal tai ir nėra labai įspūdingi skaičiai žinant visą rinkoje cirkuliuojančią pinigų sumą, tačiau šis įtraukimas į naują keityklą kriptovaliutai buvo labai reikšmingas.

Pastaruoju metu tiek ši valiuta, tiek kitos už Bitcoin nugaros sekančios kriptovaliutos buvo gerokai pamirštos.

coinone-south-korea-bitcoin
Coinone – P. Korėjos kriptovaliutų keitykla

Visų kripto ekosistemoje dalyvaujančių žmonių dėmesys paskutinėmis savaitėmis buvo nukreiptas į rekordus mušantį Bitcoin, o kitos valiutos tapo menkai pastebimos. Tai parodo ir išaugęs Bitcoin dominavimas. Taigi, prieš Coinone keityklos įtraukimą Litecoin išgyveno tikrą sąstingį, o valiutos vertė buvo kritusi iki jai menkų 55 dolerių už vienetą.

Kriptovaliutų plėtra Pietų Korėjoje

Pastaruoju metu mus pasiekia vis daugiau naujienų iš skirtingų pasaulio valstybių kriptovaliutų tema. Tiesa, jos pakankamai kontrastingos: JAV tvirtindama gynybos biudžetą įtraukė punktą, kuriuo siekia Blockchain reglamentacijos, Kinijos valdžia spalio mėnesį įsakė blokuoti prekybą kriptovaliutomis. Tuo tarpu Pietų Korėja toliau skatina prekybą ir net implementaciją. Pastarieji veiksmai padėjo šiai Azijos valstybei aplenkti Kiniją ir tapti trečia valstybe pasaulyje pagal Bitcoin cirkuliaciją.

Pietų Korėja tuo pačiu yra ir centrinė valstybė Litecoin valiutai, nepaisant to, kad įtraukimas į pastarosios šalies vieną pagrindinių keityklų įvyko neseniai, kitoje vietinėje keitykloje Bithumb cirkuliuoja 25 procentai visų Litecoin valiutos vienetų. Bithumb keitykloje geru periodu „pracirkuliuoja“ Litecoin valiutos vienetų už 580 milijonų JAV dolerių, o tai pranoksta net visiems puikiai žinomos Bittrex rezultatus. Bithumb taip pat pasižymi tuo, kad šioje keitykloje vyksta viena didžiausių Bitcoin Cash kasdienių cirkuliacijų, be to, ji yra atvira naujoms valiutoms, tokioms kaip QTUM. Todėl galima teigti, jog Pietų Korėjos keityklos padeda naujoms kriptovaliutoms įsitvirtinti pasaulinėje rinkoje.

Litecoin perspektyvos

Litecoin coins
Litecoin valiutos vizualizacija

Litecoin pridėjimas į naujas keityklas yra tik pradžia to, kokio įvertinimo gali sulaukti ši kriptovaliuta. Ji yra keturis kartus greitesnė už BTC lyginant transakcijos apdorojimo greitį, be to, šios valiutos plėtros komanda daro daug patobulinimų, kurie ateityje gali LTC iškelti į dar neregėtas aukštumas. Reikia turėti omenyje ir tai, kad Litecoin yra Bitcoin valiutos jaunesnysis brolis, kuris paremtas panašiu programiniu kodu, o turimi pranašumai suteikia nemažai optimizmo dėl galimybės „ūgiu“ nors kiek pasivyti vyresniąjį. Svarbu paminėti ir tai, jog į Litecoin yra planuojama implementuoti vieną pagrindinių Bitcoin patobulinimų SegWit, kas leistų šiai kriptovaliutai rodyti dar geresnius rezultatus.

PALIKTI KOMENTARĄ

Įrakytike komentarą
Įveskite savo vardą