Nvidia nesureikšmina kripto valiutų kasimo įtakos įmonės rekordiniui augimui

0

Lapkričio 10 dieną išplatintame oficialiame Nvidia pranešime skelbiama, kad įmonės pajamos trečiąjį šių metų ketvirtį pasiekė rekordinę 2 milijardų JAV dolerių ribą ir, lyginant su praėjusiais metais, padidėjo net 54 procentais. Prie šio augimo prisideda ir kripto valiutų bumas, tačiau bendrovė teigia, jog papildomo dėmesio šiam sektoriui skirti neketina.

„[Kripto valiutos] yra nepastovios ir jos neatitrauks Nvidia nuo pagrindinės mūsų rinkos – žaidimių,“ kalbėjo įmonės finansų vadovė Colette Kress. Produktai, susiję su kripto valiutomis, prie Nvidia pajamų pastarąjį ketvirį prisidėjo maždaug 70 milijonų JAV dolerių (per ankstesnius tris mėnesius ši suma sudarė apie 150 miljonų JAV dolerių).

Nvidia kasimas – ne prioritetas

Nvidia pardavimus Bitcoin ir kitos kripto valiutos daugiausiai įtakoja dėl vaizdo plokščių naudojimo pastarųjų kasimo procesuose. „Kurį laiką matysime, kad kripto valiutos išliks maža, tačiau ne nuline mūsų verslo dalimi,“ pridėjo įmonės generalinis direktorius Jen-Hsun Huang. Be žaidimų, tarp Nvidia prioritetų jis išskyrė robotikos ir autonominių automobilių segmentus.

Ši, lūkesčius viršijusi finansinė ataskaita, leido Nvidia sumušti dar vieną rekordą. Penktadienį bendrovės akcijų kaina užkopė į aukščiausią tašką per visą jos gyvavimo istoriją ir viršijo 217 JAV dolerių ribą.

 

Nvidia akcijų vertė per pastaruosius metus
Nvidia akcijų vertė per pastaruosius metus

PALIKTI KOMENTARĄ

Įrakytike komentarą
Įveskite savo vardą