Monero mobilios piniginės kūrimas

3

Piniginės, dažniausiai yra skirstomos į dvi kategorijas: „Pilną“ ir „Mobilią“. Šiuo atveju apžvelgsime truputį mažiau saugios, tačiau lengviau naudojamos, sunkiau prarandamos (pvz. pamiršus slaptažodį) – Monero mobilios piniginės kūrimą.

Šio tipo piniginės, dažniausiai yra siūlomos kaip paslaugos, t.y. jums nereikia galvoti apie piniginės backup’us, apie užimamą vietą kompiuteryje ir pan. – apie tai rūpinasi platformos. Tokio tipo piniginėse nėra rekomenduojama laikyti labai didelių pinigų sumų, kadangi pinigai yra prižiūrimi įmonės, todėl visąlaik egzistuoja tam tikros tų įmonių bankroto tikimybės. Nepaisant to, tokia piniginė, dažnu atveju, yra geriausias ir papraščiausias sprendimas.

Mūsų tikslas, pranešti tik apie tikrai patikimas Monero pinigines, todėl visas išbandome. Šis sąrašas, žinoma, nėra galutinis, jį pildysime pastoviai, kai tik išbandysime ką nors naujo.

Freewallet – Monero piniginė

Monero piniginė
Freewallet mobilioji Monero piniginė

Tik išmaniesiems telefonams skirta piniginė. Kaip pavadinimas ir nurodo – visiškai nemokama.

Ypač lengvo naudojimo – nereikia turėti net minimalių žinių apie kripto valiutas – tiesiog atsisiųskite (iPhone versija: iTunes , Android versija: Google Play), užsiregistruokite ir viskas – jūs jau turite piniginę, į kurią galite atsisiųsti pinigus arba juos persiųsti.

3 KOMENTARAI

PALIKTI KOMENTARĄ

Įrakytike komentarą
Įveskite savo vardą