Įspūdingas Monero kilimas ir naujas rekordas

0

Monero (XMR) paskutinėmis dienomis rodo įspūdingą savo vertės šuolį. Nors ir dažniausiai prekiaujama poroje su Bitcoin, bet XMR jau kurį laiką buvo įsitvirtinęs ties €40 už vienetą riba. Taigi, poroje su BTC – vertė buvo smarkiai nukritusi (Bitcoin pasiekė net kelis savo rekordus paskutinėmis dienomis) – nuo maždaug 0.018BTC gegužę iki 0.011BTC rugpjūtį. Atrodė kad kritimas nesiliaus, bet staiga viskas apsivertė aukštyn kojomis. Nuo €40 vertė pakilo iki kiek daugiau nei €80 arba 0.021BTC (vertė padvigubėjo).

Monero kilimo priežastis – Korėja

Bithumb logotipas

Kripto valiutų rinkoje dažnai dideli kilimai ir nuosmukiai būna pati papraščiausia spekuliacija, tačiau, tikrai ne šį kartą.  Viso to priežastis – Pietų Korėjos prekybos platforma Bithumb, kuri pranešė, kad 2017 m. rugpjūčio 27 dieną pradės prekiauti Monero valiuta. Bithumb prekiauja 7 valiutomis (Ripple, Bitcoin Cash, Ethereum, Bitcoin, Ethereum Classic, Dash ir Litecoin) ir jos šiandienos transakcijų vertė siekė daugiau kaip 1,7 mlrd. Amerikos dolerių (0,4 mln. BTC). Nenuostabu, kad tokiai platformai priimant 8 valiutą jos paklausa smarkiai padidės, todėl „užsipirkimas“ vyksta jau dabar. Kiek tai tęsis – kolkas sunku prognozuoti, tačiau visko gali būti ir reikia tikėtis geriausio.

Monero (XMR) valiuta

Apie šią valiutą jau rašėme:
Monero (XMR): Kas tai?
Monero mobilios piniginės kūrimas
Monero kasimas (angl. mining)

Norime priminti, kad XMR yra viena iš labiausiai apsimokančių kasti (angl. mining) valiutų – būtinai paskaitykite straipsnį apie tai ir išbandykit patys. Paskubėkite, nes populiarėjanti valiutą sulaukia daugiau interesantų, ko pasekoje kiekvieną dieną algoritmas sunkėja – mažėja ir uždirbamų pinigų kiekis.

PALIKTI KOMENTARĄ

Įrakytike komentarą
Įveskite savo vardą