Jeigu turite kelias skirtingas kripto valiutas, prikote jas skirtingu metu, laikote skirtingos vietose – ganėtinai sunku suprasti, kiek gi vertas jūsų turimas krepšelis. Net jeigu ir turite, pvz. tik Bitcoin, tačiau pirkote per kelis kartus – sunku paskaičiuoti ar investicija vykusi.

Blockfolio – kripto valiutų sekimo programa

Kripto valiutų sekimas Blockfolio programėlėje
Blockfolio programėlės pagrindinis langas

Tarp skaitmeninės valiutos mėgėjų sparčiai plinta mobilioji programėlė „Blockfolio“. Tai aplikacija, skirta sekti jūsų turimus naujos kartos pinigus. Kas geriausia – ji visiškai nemokama. Trumpai pasistengsime apžvelgti, didžiausius šios programos privalumus, nepamiršdami ir minusų.

Privalumai

Blockfolio operacijų sąrašas
Visos valiutos operacijos vienoje vietoje. Taip pat ir bendras uždarbis

Pirmasis – kaina. Kadangi programėlė yra visiškai nemokama (beje, ir be įkyrių reklamų, per kelių mėnesių naudojimą buvo pasirodžiusi viena, ir ta labai subtili), tai čia tikrai didelis pliusas.

Antrasis ir pagrindinis – viskas tiesiog vienoje vietoje ir labai paprastai. Perkant bet kurioje prekybvietėje (angl. exchange), tiesiog nurodykite kokiu kursu ir kada pirkote/pardavėte/iškasėte, kokią valiutą (pvz. Bitcoin). Ir viskas. Turėsite puikią statistiką, galėsite matyti suminį vienos valiutos krepšelį, visas atliktas operacijas, ar visų valiutų bendrą vertę pagal naujausius kursus. Taip pat galite stebėti kaip laikui einant keitėsi jūsų turimo investicinio krepšelio vertė, kiek (už)/(pra)dirbote investuodami ir t.t. Šiokie tokie patarimai ir iš mūsų – jeigu iškasėte valiutą, pasirinkite kad pirkote bet kur – tiesiog nustatykite pirkimo kainą lygią 0 (nuliui). Taip bus lengviau vertinti statistiką ateityje. O jeigu pinigus laikote ne prekybos taškuose (o pvz. Monero piniginėje) – nustatykite bet kurią prekybvietę (angl. exchange) – tai neturi jums trukdyti naudotis programa.

Minusai

Blocfolio Bitcoin statistika
Nesunkiai galima stebėti vienos valiutos pokyčius rinkoje.

Internete sklando gandai, kad žinant jūsų telefono identifikacinį numerį Blockfolio sistemoje, galima be jokių slaptažodžių sužinoti ir Jūsų balansą. Žinoma, ne taip lengva (o tiksliau nelabai ir žinome kaip), sužinoti tą ID, tačiau vieniems tai gali būti nemalonu – mūsų pareiga įspėti.

Taip pat, sklinda gandai, kad Blockfolio pardavinėja statistiką apie vartotojų turimus krepšelius kitoms kompanijoms (juk turint tokius duomenis galima bandyti nuspėti valiutų kursus ateityje). Vėlgi, nenuostabu – juk programėlė nemokama, o nemokamai būna tik sūris pelėkautuose. Visgi, kiekvienam reikia nuspręsti ar šie minusai pakankami nesinaudoti tikrai labai patogia programėle, kurią tikrai rekomenduojame bent jau išbandyti.

Atminkite, kad kripto valiutų rinka keičiasi kiekvieną akimirką, todėl norint gyventi papraščiau ir miegoti ramiau – nepersistenkite su šios programėlės balanso stebėjimu – dažniausiai situacija po 5 minučių būna panaši 🙂

Atsisiuntimas Android telefonams Google Play, bei Apple įrenginiams App Store. Gamintojo puslapis: blockfolio.com

PALIKTI KOMENTARĄ

Įrakytike komentarą
Įveskite savo vardą