Kripto valiutos Revolut sąskaitoje – jau greit

Dovanojame Revolut korteles!

0

Tikriausiai daugelis jau girdėjote apie bankų chiliganu tituluojamą Revolut. Šis startuolis turi visiškai kitokį požiūrį į visą bankų sistemą, taiko tik labai minimalius mokesčius, o jo išduodamas Mastercrad korteles kasdien naudoja jau ne vienas lietuvis. Bendradarbiaudami su Lietuvos banku, Revolut pristatė ir EUR sąskaitas visam pasauliui (taip, jos išduodamos lietuviškos). Tačiau ši platforma žengia dar vieną žingsnį ir jis susijęs būtent su kripto valiutomis.

Pirmieji kripto žingsniai Revolut platformoje

2017 metų vasaros pabaigoje Revolut pristatė savo planus kripto srityje. Šiuo metu jau įdiegtas Bitcoin, Ether ir Litecoin valiutų kursų stebėjimas programėlėje. Sekantis žingsnis (kurį Revolut vadina „1 Fazė“) – pirkimas, pardavimas, siuntimas ir atsiskaitymas. Taip pat galėsite laikyti šias kripto valiutas programėlėje. Įdomu paminėti, kad keitimo mokestis bus tik 1%!

Tačiau bus ir tam tikrų aprobojimų (bent jau „pirmoje fazėje“) – nebus galima įsinešti kripto valiutų į savo sąskaitą ir nebus galima pervesti šių valiutų „į išorę“ (bus galimi pavedimai tik tarp Revolut vartotojų).

Revolut tikisi šį atnaujinimą paleisti artimiausiu metu, o kitoje fazėje jau bus kalbama ir apie „išorinius pavedimus“.

Konkursas

Šiuo metu Revolut kortelės išdavimo kaina – €6. Turime ir norime Jums padovanoti net dvi tokias korteles, kad pradėti naudotis šia platforma – nieko nekainuotų. Jums tereikia Facebook’o ecoin.lt puslapyje pasidalinti ir paspausti patinka ant konkurso įrašo. Konkursas baigsis 2017-10-29.
Facebook įrašą galite pasiekti paspaudę čia.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Įrakytike komentarą
Įveskite savo vardą