Keityklos stringa nuo žmonių antplūdžio

0

Paskutiniu metu Bitcoin (BTC) sėkmingai įžengė į trijų nulių zoną, ir nors kelis kartus iš jos iškrito, pakankamai greitai pozicijos buvo susigrąžintos. Tai rodo, jog pagrindinė valiuta pakankamai tvirtai stovi ant savo kojų, kad tęstų stebuklingą žygį – tą kurį stebime nuo metų pradžios ir ypač paskutinius kelis mėnesius.

Trijų nulių zona – dar viena psichologinė riba, kuri buvo peržengta. Per 2017 metus buvo daug skeptikų, kurie teigė, jog Bitcoin nepasieks $5 000, pasiekus buvo prognozuojama, jog $10 000 taip pat yra neįmanomas dalykas. Šiandien BTC žengia netoli $11 000 ribos (pastarąją jau kelis kartus kirto)! Natūralu, jog tokie pasiekimai pritraukia žiniasklaidos ir garsių žmonių dėmesį, tokių kaip Elan Musk, o tai galiausiai pritraukia mases. Tai ir vyksta pastarosiomis dienomis – lapkričio 12 dieną rinkos kapitalizacija buvo $193,3 milijardai, tuo tarpu lapkričio 29 dieną 343 milijardai. Toks naujų žaidėjų antplūdis buvo didelis iššūkis kriptovaliutų keitykloms, todėl dalis jų pradėjo strigti.

Keityklos susidūrusios su problemomis

Coinbase – viena žinomiausių keityklų dėl didelio srauto negalėjo užtikrinti visų operacijų atlikimo laiku, o tai kripto pasaulyje kai kuriems kainuoja labai brangiai.

Populiari Pietų Afrikos Respublikos keitykla Luno taip pat susidūrė su problemomis dėl išaugusio žmonių srauto.

Bitfinex taip pat strigo, maža to panašiu metu prasidėjo ir DDOS ataka, kuri padarė didelės žalos keitykloje veikiančioms transakcijoms.

Bitstamp  – ne išimtis, ši keitykla taip pat užstrigo nuo žmonių, siekiančių įsigyti BTC, antplūdžio.

Ar serverių problemos daro įtaką valiutų kainai?

Pasiekęs $11 000 savaitės pradžioje, trečiadienį Bitcoin pakankamai staigiai krito žemyn. Mes galime sakyti, jog pagrindinė to priežastis ta, jog ne maža dalis investuotojų įžengus į trijų nulių zoną panoro išsigryninti pinigus arba tai, jog vyksta natūrali korekcija, kuri valiutas po staigaus pakilimo sugrąžina į labiau realybę atitinkančius rodiklius. Tačiau neigti serverių strigimo svarbą būtų taip pat netikslinga. Naujiems kripto žaidėjams ši rinka atrodo labai paslaptinga ir nepatikima, todėl bet kokie nesklandumai juos gali greitai išmušti iš vėžių. Ateityje keityklos turėtų būti pasiruošusios dar didesniam pakilimui, kuris galimai pritrauks tuos, kurie šiuo metu dar net nelabai žino kas yra BTC. Be to, jos turi būti pasiruošusios ir galimam griuvimui, kuris į jas beveik vienu metu pritrauktų visą kripto bendruomenę, o ši šiandien jau yra ne maža.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Įrakytike komentarą
Įveskite savo vardą