GPU pardavimai pasiekė milijardinę apyvartą

0

Kripto valiutų kasimas yra ne ką mažiau reikšminga tema nei kripto valiutų prekyba, tai patvirtina vakar pasirodžiusi informacija iš vienos didžiausių vaizdo plokščių gamintojų – kompanijos Nvidia. Remiantis jų pateiktais duomenimis, GPU pardavimai 4 ketvirtyje išliko stabiliai augantys bei pasiekė naujas istorines aukštumas.

Nvidia vos per ketvirtą 2017 metų ketvirtį pasiekė $2,91 milijardo apyvartą, kas yra beveik 1/4 Lietuvos 2017 metų biudžeto jau su Europinėmis lėšomis. Tuo tarpu augimas lyginant su 2016 metų 4 ketvirčiu siekė net 34%. Tiesa, kompanija taip pat pripažino, jog šis rezultatas neatspindi tikrojo vaizdo plokščių poreikio ir augimas galėjo būti ne vieną kartą didesnis, tiesiog šiuo metu neįmanoma patenkinti viso rinkoje esančio poreikio. Tą mes puikiai galime pastebėti ir Lietuvoje, kur jei ir atsiranda GPU pardavime, jų kainos būna sunkiai suvokiamos.

Jau anksčiau rašėme, kad nuoseklus vaizdo plokščių pardavimų augimas pritraukė ir investuotojų dėmesį. 2017 metų pabaigoje įmonės akcijų vertė kilo panašiai kaip ir daugelio kripto valiutų vertė – stačiai į viršų.

Nvidia akcijų vertė per pastaruosius metus

Toliau neigia valiutų kasimo reikšmę

Nvidia kompanijos vadovai toliau neigia, jog šie finansiniai duomenys yra glaudžiai susiję su kripto valiutų kasimo populiarumu.

Nvidia vadovas
Nvidia vadovas

Pranešime teigiama, jog įmonės finansiniai duomenys rodo, jog kasimo klientai sudaro tik mažą dalį nuo visų pardavimų, o pagrindinį uždarbį generuoja kompiuterinių žaidimų žaidėjai. Todėl atitinkamai kompanijos atstovai ir nemato prasmės prognozuoti pardavimų remiantis valiutų kasimui reikalingos įrangos paklausa. Akivaizdu, jog tokia pozicija nėra iki galo teisinga, o kompanijos nuosekli neigimo politika kažką reiškia.

PALIKTI KOMENTARĄ

Įrakytike komentarą
Įveskite savo vardą