Ethereum kainos šuolis

0

Ethereum (ETH) – kriptovaliuta, kuriai, ko gero, yra lemta pagal rinkos vertę visada likti bent jau antra, tačiau ši alternatyvi valiuta yra verta ne ką mažiau dėmesio nei pirmoje vietoje dominuojantis Bitcoin (BTC). Šaindien ETH altkoinas pasiekė visų laikų rekordą – viršijo $500, todėl būtent į ją norėtume atkreipti jūsų dėmesį.

Ethereum kainos pokytis

2017 metų pradžioje BTC kaina buvo ~$800 dolerių už vienetą, šiandien iki korekcijos kaina siekė jau $11.000, taigi, pokytis nuo metų pradžios – +1275 %. Tuo tarpu ETH vieneto kaina sausio mėnesio pradžioje siekė $8, šiandien ji buvo pasiekusi ir $522, šiuo atveju kainos pokytis per laikotarpį yra +6150%. Tai tik vienas rodiklis parodantis Ethereum potencialą.

Ethereum logotipas
Ethereum logotipas

Tuo tarpu rugsėjo viduryje, visai rinkai išgyvenant smukimą, Ethereum kaina per kelias dienas nukrito beveik %50 ir siekė $200, tačiau greitai atsistatė į prieš tai buvusį lygį – ~$300. Didesnis atsispyrimas nuo šios sumos prasidėjo lapkričio mėnesį: lapkričio 1 dieną – $299, lapkričio 15 diena – $335, lapkričio 29 dieną – $522. Itin didelis 7 dienų pokytis, kai ETH pakilo $156 arba beveik 43%.

Kainos korekcija

Šiuo metu rinkoje vyksta tam tikra kainų korekcija, kuri yra pakankamai įprastas dalykas banguojančioje kriptovaliutų keityklose. Nepaisant krentančių kainų, įvairių portalų apžvalgininkai prognozuoja, kad trumpuoju laikotarpiu ETH kaina turėtų išlikti aplink $500, tačiau reikia turėti omenyje, kad ETH grafikas nėra toks stabiliai kylantis kaip BTC, todėl visas prognozes reikia vertinti atsargiai.

Ethereum prieš Bitcoin

ETH yra be jokios abejonės verta dėmesio, tačiau kas yra kriptovaliutų karalius – parodo grafikas žemiau. ETH kilimas prieš dolerį didele dalimi buvo paveiktas būtent kylančio Bitcoin, tačiau jei lygintume šių valiutų santykį tarpusavyje, matome jog birželio mėnesį Ethereum bandė mesti iššūkį pagrindinei valiutai, bet neilgai ir nesėkmingai. Šiuo metu jų tarpusavio vertė yra stabilizavusi. Toks BTC dominavimas prieš antroje vietoje esančią alternatyvią valiutą turėtų kiek gąsdinti, nes tai parodo visos rinkos priklausomybę nuo Bitcoin – šiai griūnant – nusimatytų rimtų problemų

ETH BTC
Ethereum kainos palyginimas prieš Bitcoin

PALIKTI KOMENTARĄ

Įrakytike komentarą
Įveskite savo vardą