Bitcoin kyla – grįžta „bulių“ laikai?

0

Pagaliau geros naujienos! Vos prieš savaitę galėjome stebėti seniai nematytą reiškinį – staigų Bitcoin (BTC) augimą į viršų, tądien BTC kaina paaugo $1‘000 vos per 30 minučių. Ekspertai ir kiti portalai šį prieaugį aiškino skirtingai – vieni teigė, kad tai susiję su aukšto Kinijos pareigūno pasisakymu, jog BTC nėra už įstatymų ribų, kiti teigė, jog įvyko natūralus augimas, kuriam įtakos turėjo ne tik geros naujienos, bet ir naujus žaidėjus/ investuotojus pritraukusi rinka.

Gera naujiena ir ta, kad po staigaus prieaugio taip ir nesulaukėm korekcijos, kuri po tokių greitų pakilimų būna pakankamai dažnas reiškinys. Šiandien Bitcoin (BTC) stabiliai laikosi kiek aukščiau nei $8‘000 riba (straipsnio rašymo metu – $8‘250). Pastarąsias 3-4 dienas ši valiuta vis dar „žaliuoja“, išlaikydama 1-4 procentų dienos augimą. Praeityje Bitcoin po panašių atkarpų, kai kilimas „nurimdavo“, sekdavo korekcija arba sekantis staigus augimas.

BTC savaitės grafikas:

BTC savaitės grafikas (16 savaitė)
BTC savaitės grafikas (16 savaitė)

BTC dienos grafikas:

BTC dienos grafikas (04-19)
BTC dienos grafikas (04-19)

Nauji – seni investuotojai?

Per paskutines kelias dienas augo ne tik Bitcoin, bet ir visa rinkos vertė. Atsakyti ar rinkos augimas susijęs su naujais investuotojais ar naujų investuotojų atėjimas susijęs su rinkos augimu – labai sunku. Faktas, kad šie dalykai tarpusavyje susiję, bet pirmumo skirti vienam reiškiniui nereikėtų.

Rinkos vertės augimas per savaitę:

Rinkos augimas per savaitę (16 savaitė)
Rinkos vertės augimas per savaitę (16 savaitė)

Grįžta „bulių rinka“?

Bitcoin šoktelėjus į viršų ir išsilaikius stabiliame lygyje, vis daugiau ekspertų pradėjo kalbėti apie grįžusią „bulių rinką“. „Bulių rinka“ yra susijusi su augančiu investuotoju pasitikėjimu, augančiomis investicijomis ir tikėjimu, jog ateityje galima laukti tolesnio rinkos augimo.

Keli patarimai kaip investuoti esant „bulių rinkai“:

Alternatyvių valiutų rinkos augimas

Svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kad BTC augimas nėra vienintelė tendencija rinkoje. Jau kelias savaites galime stebėti atsigaunančią alternatyvių valiutų (angl. altcoin) rinką. Kai kurios valiutos, tokios kaip EMC2 paaugo ir kelis kartus.

Pirmasis dešimtukas (išskyrus BTC):

Altkoinų augimas per savaitę (16 savaitė)
Altkoinų augimas per savaitę (16 savaitė)

Tačiau patariame atkreipti dėmesį ir į tokias valiutas kaip DGB, RDD, OMNI ir kt.

Sėkmės!

 

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Įrakytike komentarą
Įveskite savo vardą