Bitcoin krenta žemyn – keitykla BTCChina baigia savo veiklą

0

Antra, pagal dydį kripto-valiutos keitykla BTCChina pranešė, kad stabdo savo veiklą nuo 2017 m. spalio 30 d. Keityklos pranešime skelbiama, kad imasi šio veiksmo dėl Kinijos pradėtų taikyti reguliacinių priemonių, kurios jau ir be šios naujienos skaudžiai sudavė visai kripto-valiutų rinkai.
BTCChina taip pat pranešė, jog užsidaro tik keitykla, o visi kiti produktai, įskaitant BTTC kasimo „pool’ą“ – ne. Žemiau galite peržiūrėti abi žinutes, kurias perdavė ši kompanija:

Bitcoin ir visų tokenų kritimas

Bitcoin

Bitcoin’as, kaip ir visa kripto-valiutų rinka (įskaitant Ethereum, Monero ir kt.) paskutines dienas prarado nemažai savo vertės. Viso to priežastis – Kinijos pradėtos taikyti reguliacijos – iš pradžių ICO uždraudimas, o po kelių dienų ir antroji reguliacija – draudimas išsikeisti kripto-valiutas į įprastus (FIAT) pinigus. Trečioji – ši naujiena iš komunistinės valstybės, manome turės dar didesnę įtaką valiutos vertei. Ko gero dabar bus bandoma parduoti Bitcoinus, kuriais buvo prekiauja šioje platformoje. Ekonomikos dėsniai rodo, kad kuo daugiau parduodančių – tuo mažesnė kaina.

Jeigu buvo neaiškūs terminai (ICO, FIAT ir kt.) – būtinai peržiūrėkite mūsų paruoštą prekybos virtualiomis valiutomis žodyną.

Nors kritimas ir atrodo labai didelis, tačiau analizuojant visų kripto-valiutos vertę (angl. Total Market Capitalization) pastebėsite, kad vertė nukrito iki 2017 m. rugpjūčio mėn. 12 d. lygio. Iš esmės net tokios, tikrai smarkios ir reikšmingos naujienos padarė tik maždaug vieno mėnesio nuostolį.

Kripto-rinkos vertė 2017-08-01 - 2017-09-14
Kripto-rinkos vertė 2017-08-01 – 2017-09-14. Šiuo metu pasiektas 2017-08-12 dienos lygis.

PALIKTI KOMENTARĄ

Įrakytike komentarą
Įveskite savo vardą