Bitcoin (BTC) kaina nukrito žemiau $7’000

0

Šiandien, balandžio 5 dieną, Bitcoin kaina nukrito žemiau $7’000. Verta prisiminti, kad dar neseniai, 2017 metų pabaigoje, pranešinėjome apie BTC naujus rekordus, kai vieneto kaina pasiekė $20‘000. Tikimės, kad mūsų skaitytojų tarpe nėra daug investavusių būtent tuo metu, bet jei jau investavote ir dar esate rinkoje – kantrybės Jums.

Šis kritimas tęsia tendenciją prasidėjusią dar šių metų pradžioje ir, ko gero, nieko per daug nebestebina, tačiau net ir tendencingame kritime galime ieškoti objektyvių aplinkybių. Per paskutines 24 valandas išgirdome apie naujus teisinius reguliavimus, kuriuos planuoja Japonijojos bei Korėjos valdžios. Taip pat US Securities and Exchange Commission (SEC) pranešė apie pradėtą tyrimą prieš vieną perspektyviausių Valstijų fintech kompanijų Longfin, kas ne tik sudrebino kripto rinką, bet ir “numušė” pačios kompanijos akcijas daugiau nei 30 %.

Bitcoin (BTC) kaina

Straipsnio rašymo metu Bitcoin (BTC) vieneto kaina siekė $6‘873, tiesa, verta paminėti, jog paryčiais Lietuvos laiku kaina buvo nukritusi ir iki maždaug $6‘600. Tuo tarpu vakar vakare BTC vieneto kaina dar buvo kiek daugiau nei $7‘000. $400 skirtumas iš pirmo žvilgsnio gal ir neatrodo labai didelis, tačiau nuo metų pradžios smarkiai „nukraujavusiam“ BTC tai yra beveik 6% kainos pokytis vos per kelias valandas.

BTC kaina
BTC kainos pokytis
BTC kaina
BTC kainos pokytis

Ethereum (ETH) kaina

Skirtingai nei valiutų „motina“ BTC, Ethereum pakankami gerai atlaikė eilinį rinkos susvyravimą. Kitą vertus kristi dar žemiau $400 jau būtų labai skausminga, ypač turint omenyje kiek aktyvių kasėjų turi ši valiuta. ETH pokytis per 24 valandas vos keli procentai – kaina krito nuo maždaug $380 iki $370.

ETH kaina
ETH kainos pokytis
ETH kaina
ETH kainos pokytis

Rinkos vertės pokytis

Rinkos dalis (Market cap) toliau išgyvena dramatišką kritimą – nuo kovo 5 dienos rinkos vertė nukrito 48% nuo 472 milijardų iki šiandienos 254 milijardų. Svarbu paminėti, kad nepaisant aukščiau paminėtų naujienų, rinkos vertė pastarąją parą išliko pakankamai stabili – svyravo kelių procentų ribose.

Rinkos vertė 2018.03 - 2018.04
Rinkos vertė 2018.03 – 2018.04

PALIKTI KOMENTARĄ

Įrakytike komentarą
Įveskite savo vardą