Bitcoin Cash – atsigavimo vedlys?

0

Atrodo, kad kurį laiką stabiliai kritusi rinka atsimušė į dugną ir po truputi kyla į viršų. Ar šis dugnas tik tarpinė stotelė prieš didesnį kritimą, ar tai atspirties taškas nuo kurio kripto valiutos vėl pasieks aukštumas – kol kas dar sunku pasakyti. Tačiau pastarųjų dienų vaizdas nuteikia bent jau optimistiškai.

Po ilgos pertraukos top 100 valiutų ilgiau nei kelias paras praktiškai vien „žaliavo“, taip pat daugelis jų pradėjo gyventi „nepriklausomą gyvenimą“ nuo pagrindinės valiutos Bitcoin. Omenyje turima tai, kad pastaruosius kelis mėnesius pirmojo šimtuko grafikai sutapdavo su BTC grafiku (visi pokyčiai). Šiuo metu ne maža dalis kripto valiutų grįžta į „savarankiškumą“, o tai primena senus gerus laikus. Viena tokių gerąja prasme išsišokėlių – Bitcoin Cash (BCH). Plačiau apie valiutą ir jos atsiradimo aplinkybes spraipsnyje Bitcoin skilimas: „Bitcoin cash“.

Šios ir kitų panašiai atsigaunančių valiutų sėkmė įkvepia senuosius investuotojus „nesipakuoti daiktų“ bei pritraukinėja naujus žaidėjus į rinką. Rinkos vertė per 2 dienas paaugo nuo 280 milijardų JAV dolerių iki 395 milijardų – kas yra vienas ženklesnių pakilimų per pastarąjį mėnesį.

Bitcoin Cash – atsigavimo vedlys?

Vėlgi ar Bitcoin Cash yra visos rinkos atsigavimo indikatorius – pasakyti sunku ir gerokai per anksti. Tačiau šią valiutą tikrai verta paminėti, nes ji demonstruoja ne tik geriausią paros kilimą, kuris primena „lapkričio laikus“, tačiau yra pliuse ir imant savaitės balansą, o tai jau yra labai reikšmingas dalykas.

BCH 2
Pirmas dešimtukas. Plačiaau: kaina.ecoin.lt

Tuo tarpu kitos valiutos iš dešimtuko, po vakar įvykusių pikų aukštyn, šiandien demonstravo stagnaciją ir minimalų kritimą žemyn.

BCH savaitės grafikas:

BCH savaitė
BCH savaitės grafikas. Plačiau: kaina.ecoin.lt

Šiuo metu esanti BCH kaina:

BCH kaina
BCH kaina. Plačiau: kaina.ecoin.lt

Tokia vertė prieš BTC prilygsta valiutos kainai gruodžio mėnesį, jau įpusėjus kelią į naujus rekordus, po kurių ir įvyko korekcija.

Tikėtis, kad tokia tendencija tęsis mėnesį laiko ar daugiau – nelabai verta, nes rinka vis dar yra įsisiūbavusi ir nespėjusi sutvirtėti po eilės korekcijų ir ne tik.

PALIKTI KOMENTARĄ

Įrakytike komentarą
Įveskite savo vardą