Bitcoin pripažino dar viena birža

1

Viena didžiausių Jungtinių Amerikos Valstijų „ateities sandorių“ biržų (angl. The Chicago Board Options Exchange (CBOE)), kurioje per metus padaroma operacijų už 1,27 milijardus dolerių paskelbė, kad nuo gruodžio 10 dienos pradeda prekiauti ir Bitcoin (BTC) sandoriais.

Ateities sandorių birža suteikia teisę jos naudotojui parduoti nupirktas valiutas, akcijas, taip pat jau ir kriptovaliutas, tam tikru iš anksto sutartu laiku arba kai pastarosios pasiekia numatytą vertę.

Sparčiai auganti kriptovaliutų rinka

Lapkričio pabaigoje vienos didžiausių pasaulio keityklų Coinbase vadovas Brian Armstrong pranešė, kad artimiausiu metu kriptovaliutų rinką papildys maždaug 10 milijardų dolerių. Šie duomenys yra paimti stebint naujas registracijas. Paskutiniu metu per parą vien šioje platformoje prisiregistruoja 125 tūkstančiai nauji vartotojai. Padauginus iš vidutinio investuotojo įnešamos sumos – gauname tikrai ne menką sumą.

Šis staigus kilimas daugiausiai yra susijęs būtent su tuo, kad Bitcoin buvo pripažintas dviejų autoritetingų biržų – CME group bei CBOE. Tai neabejotinai suteikia stabilumo visai kriptovaliutų rinkai, o tai pritraukia tiek naujų investuotojų, tiek padrąsina senuosius daryti papildomas investicijas.

cboe
CBOE logotipas

Per paskutinius metus Bitcoin rinkos vertė išaugo nuo kiek daugiau nei 12 milijardų JAV dolerių iki daugiau nei 253 milijardų dolerių. Per 24 valandas pardavimai šia alternatyvia valiuta siekia net 11,5 milijardus dolerių, kai vos prieš pusę metų jie vidutiniškai siekė vos 250 milijonų. Svarbu paminėti, kad šiuos pasiekimus BTC padarė nepaisant Kinijos valdžios bloko. Taip pat Bitcoin nesulaukė ir kitų didžiųjų valstybių palankumo – buvo girdima daugiau kritikos bei grasinimų nei pozityvių svarstymų.

Bitcoin (BTC) vertės pokytis per paskutinį mėnesį (€):

BTC 11-12 men
Bitcoin kainos pokytis eurais (plačiau: kaina.ecoin.lt)

1 KOMENTARAS

PALIKTI KOMENTARĄ

Įrakytike komentarą
Įveskite savo vardą