Atšauktas Bitcoin SegWit2x atnaujinimas

0

Bitkoinui skirto SegWit2x atnaujinimo (tiksliau šnekant – skilimo) iniciatoriai atidėjo savo planus.

Projekto iniciatoriai žinomi dėl iš anksto pareikšto smarkaus palaikymo iš didžiųjų kasimo pool‘ų bei kitų Bitcoin startuolių planavo SegWit2x atnaujinimą 494’764 BTC bloke. Šis atnaujinimas turėjo įvykti maždaug Lapkričio 16 dieną. Primename, kad pagrindinis SegWit2x atnaujinimo tikslas – padvigubinti BTC Blockchain bloko dydį.

Pranešimas apie SegWit2x atnaujinimo sustabdymą

Pranešimą dėl SegWit2x atnaujinimo sustabymą el. laišku parašė Mike Beishe (BitGo Bitcoin piniginių programinės įrangos įmonės įkūrėjas ir vadovas). Jis, kaip vienas iš SegWit2x projekto lyderių, argumentavo, kad šis atnaujinimas gali suskaldyti Bitcoin bendruomenę ir turėti neigiamos įtakos tolimesniam šios valiutos vystymuisi.

Dėja, tačiau akivaizdu – mes nepasiekėme visiško susutarimo dėl aiškaus bloko dydžio atnaujinimo. Suprantame, kad pasirinktas kelias gali suskaldyti bendruomenę ir turėti neigiamos įtakos Bitcoin augimui. Niekada neturėjome tokio tikslo. Iki tol stabdomas planas 2MB bloko atnaujinimui.

Pranešimas buvo pasirašytas ne tik M. Beishe, bet ir įmonių, kurios nuo pat pradžių palaikė šį Bitcoin atnaujinimą – Xapo vadovo Wences Casares, Bitmain vieno iš įkūrėjų Jihan Wu, Bloq vadovas Jeff Garzik ir kiti.

Ši grupė taip pat paminėjo, jog tikisi kad šis atnaujinimas bus įvykdytas ateityje, kai tarp vykdytojų bus tvirtesnis ir tvaresnis susitarimas.

Su pranešimo turiniu galite susipažinti čia.
Apie šį atnaujinimą rašėme prieš kelias dienas:SegWit2x (B2X): Bitcoin vėl skyla.

PALIKTI KOMENTARĄ

Įrakytike komentarą
Įveskite savo vardą