Apie ecoin.lt

ecoin.lt

Nuo tada kai 1971 metais buvo išsiųstas pirmasis elektroninis laiškas, 1991 atsirado modernus internetas, 1995 metais pirmas bankas padarė galimybę kontroliuoti savo pinigus internetu, visi šie ir daugelis kitų žmonijos išradimų buvo kritikuojami dėl menko pritaikomumo, buvo vadinami burbulais, kurie greitu metu sprogs. Taip pat yra ir su kripto-valiutomis – nuo tada, kai 2009 metais Satoshi Nakamoto sukūrė Bitcoin, kritikai nuolat teigė, jog šie virtualūs pinigai neturi ateities. Ilgą laiką jie buvo vertinami siauresnėse, labiau su kompiuterinėmis technologijomis susijusių žmonių ratuose, tačiau kai 2013 metais Bitcoin per kelis mėnesius ūgtelėjo maždaug šešiasdešimt kartų – kripto-valiutos tapo globaliu, įvairių pasaulio valstybių darbotvarkės klausimu. Atitinkamai tai didino kripto-valiutų populiarumą – augo bendruomenė, atsirado naujų valiutų (altcoin) kaip Etherum, Litecoin, Monero, o apie jas internete užvirė begalė diskusijų.

Internetas yra pilnas įvairios informacijos apie kripto-valiutas, kurių nemažą dalį platina nepatikimi portalai. Šie pasitelkdami melagingas žinias manipuliuoja žmonėmis – jų pinigais. Manipuliavimas ir melagingos žinios kartais atneša didelius nuostolius šias žinias skaitantiems asmenims, tačiau esant per menkai kripto-valiutų reglamentacijai, retas kuris bando ieškoti pagalbos. Taigi papuolus į nepatikimos informacijos pinkles galima labai smarkiai nukentėti. Būtent taip, ne kartą „nusvilome“ ir mes, šio projekto kūrėjai – Aurimas ir Simonas. Patyrę tai, ko niekas nenori patirti, nusprendėme su tautiečiais dalintis tik patikima ir pačių patikrinta informacija, tuo labiau, kad lietuvių kalba informacijos yra labai mažai.

Pirmu etapu puslapyje aprašėme labiausiai žinomas ir patikimiausias platformas, kripto-valiutas, tuomet pridėjome kasimo apžvalgų bei įrangos instrukcijų. Tačiau visi puikiai suprantame, jog prie to, kad turi tęstis edukacinis šio projekto tikslas, jis turi tapti ir informacinis – skelbti aktualias naujienas. Būtent tokį ecoin.lt projektą ir matome šiandien – ne tik nuobodžių instrukcijų, tačiau ir smarkiai besikeičiančių skaitmeninių valiutų, o gal net ir viso blockchain naujienų pranašas lietuvių kalba.

Kontaktai

email: aurimas[a]ecoin.lt,
simonas[a]ecoin.lt

Paremkite ecoin.lt

Jeigu Jums patinka tai ką skaitote – paremkite projektą, taip galėsite perskaityti ne tik daugiau naujienų, tačiau ir išbandytų įrenginių apžvalgų (kasimui), valiutų, bei platformų:

BTC: 1H1VMTszvYWziU4SQhN2KXzzsK1jfLrtkL
ETH: 0x17559beFd7fEf6BF7C7FE3f5A67A764CaB4cCe73
LTC: LhJdD2MfH7wMRqebTuubHeVRpEDJtLYMMd

Prisidėkite prie ecoin.lt

Mūsų pagrindinis tikslas yra sukurti kuo daugiau turinio apie kripto-valiutas lietuvių kalba. Šį tikslą norėtume įgyvendinti ne dviese, o siektume, kad prie mūsų prisijungtų kiti kripto-entuziastai. Taigi, jei turite įdomios, aktualios informacijos apie kripto-valiutas ir vardan bendruomenės netingite šią žinią išversti į lietuvių kalbą, atsiųskite ją mums aukščiau parašytais adresais. Be to, pridėkite kaip norite būti užvadintas ir straipsnis ar žinia netrukus atsidurs mūsų ecoin.lt puslapyje bei facebook profilyje. Kurkime bendruomenę kartu, padėkime vieni kitiems priimti gerus sprendimus!