Bitcoin kainos korekcija

0

Kai Bitcoin (BTC) pasiekė $10’000, $12’000 buvo daug manančių, kad lubos jau pasiektos ir artėja griūtis.  Tuo tarpu ketvirtadienio (2017-12-07) vakarą pagrindinė valiuta kai kuriose keityklose perkopė net $19’000.

Tiesa, šiąnakt buvo pasiektos dabartinės „lubos“ ir prasidėjo kainos korekcija, kai BTC kaina per kelias valandas krito iki kiek daugiau nei $14,000. Šiuo metu BTC kaina yra apie $14,900. Tokia maždaug 14 procentų korekcija yra pakankamai mažas pokytis stabiliai augančiai kriptovaliutai.

Svarbu prisiminti, kad dar gruodžio 1 dieną BTC vieneto kaina buvo maždaug $9’700. Tuo tarpu lapkričio 1 dieną kainą siekė „vos“ $6’400.

Augimo priežastys

CME Group – viena didžiausių pasaulio biržų, kurioje yra sudaryta apie 3 milijardus kontraktų, o šių vertė – 1 kvadrilijonas dolerių! Ši birža pranešė, jog gruodžio mėnesį įtrauks BTC į savo turimą portfelį. Toks įvertinimas pagrindinę valiutą kilstelėjo per $7,000.

CME group
CME Group logotipas

Aišku suprantama ir tai, jog pradinį pakilimą inicijavo šią žinią sužinoję ištikimi kripto bendruomenės nariai, tačiau į aukštumas iškėlė valiutos augimą pamatę naujokai.

 

Kainos korekcija

Žinoma, tie kurie į kriptovaliutų pasaulį prisijungė korekcijos metu (šiek tiek prieš vidurnaktį), ko gero, jaučiasi nudegę pirštus, tačiau kita grupė, kuri investavo bent jau prieš mėnesį, iš BTC kilimo tikrai turėjo galimybę pasiimti nemenkos grąžos. Abiem grupėms svarbu suprasti, jog korekcija būtinas dalykas siekiant stabilizuoti valiutą ir išvengti didesnių kritimų. Ir apskritai korekcija yra rinkos dalis, ypač tokios spekuliatyvios rinkos kaip kriptovaliutos, tad ją irgi reikia įtraukti prognozuojant savo grąžą (nepamirštant ir nuostolio tikimybę).

PALIKTI KOMENTARĄ

Įrakytike komentarą
Įveskite savo vardą